Smiley Case | Hakkımızda - Smiley Case - Hakiki Deri Telefon Kapakları- İphone Kılıfları - Telefon Kılıfları

YAZA ÖZEL TÜM SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Çağrı Merkezi
Hakkımızda

1983 yılında “Smiley Case” unvanı ile kurulan firmamız, deri sektöründe boy göstermiş olup, 35 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana firmamız deri üretimin de yüksek kaliteyi standart hale getirmeyi amaçlamıştır. Bu doğrultuda her bir ürünün son derece titiz bir şekilde üretimi yapılırken deri sektöründe de adını duyurmayı hedeflemiştir. 

Üretim ve pazarlamada karşılıklı güveni ön planda tutarak hareket etmektedir. Deri ürünlerin hassasiyetlerinin farkında olarak titiz bir çalışma sürdürmekte ve üretimde teknolojiyi en doğru şekilde kullanmaktayız.

Mükemmellik ve kalite ise temel değerlerimizi oluşturmaktadır. İşte bu sebepten dolayı sevkiyatı gerçekleştirilen her üründe yüksek kalite ve verimli olma ölçütünü esas almaktayız. Bunu sağlamanın en önemli yolu ise yapılan işbirliği ve takip edilen üretim sürecinden geçmektedir. 

Bunun yanında müşteri istek ve beklentileri ana önceliğimizi oluşturduğu için firmamızın başrol oyuncuları da müşterilerimizdir. Satış sonrası verilen her türlü servis, hizmet ve destek ile müşterileri memnuniyetini en üst seviyede tutmak önceliğimiz olmaktadır. Bu yüzden müşteri memnuniyetini her türlü ticari kaygıdan üstün tutmaktayız. 

Firmamız; üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uygun, kalite ve güvenilirliğe öncelik vermektedir. Yeni trendlere cevap verebilmek adına sürekli yenilenerek gelişen teknolojiyi en uygun şekilde kullanarak hedeflerimize doğru ilerlemekteyiz. 

Vizyonumuz

Kalite standartlarını üst seviyede tutarak tüm ürünlerimiz de bunu sağlamak, sunduğumuz ürünlerin sürdürülebilirliği konusunda sektörel olan hizmetleri en üstlere taşımak, dericilik sektöründe lider bir firma olmak. 

Misyonumuz

Deri üretim ve pazarlama da dünya çapında kalite ve güven ile adından söz ettirmek, ürün sürekliliğini her zaman sağlamak ve müşteri güveni kavramını her şeyden üstün tutmayı amaçlayarak gelişmeyi hedeflemektir.